Jūsų krepšelis

info [@ ] DropshippingTiekejai.lt

Platus tiekėjų pasirinkimas

Privatumo politika

Šiame puslapyje aprašoma, kaip ši svetainė naudoja ir saugo jūsų asmens duomenis, kai naudojatės mūsų svetaine.

Asmens duomenys, kuriuos renkame

Mes galime rinkti šiuos asmens duomenis, kai jūs naudojatės mūsų svetaine:

  • Jūsų vardas, pavardė ir elektroninis paštas, kuriuos galite pateikti, kai užsiregistruojate, užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškius, pildote kontaktų formą ar perkate išsirinktus tiekėjus;
  • Techniniai duomenys, tokie kaip jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema ir naudojamos programos, kuriuos renkame automatiškai, kai naudojatės mūsų svetaine.

Kaip naudojame jūsų asmens duomenis

Mes naudojame jūsų asmens duomenis tam, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį naudojantis mūsų svetaine. Mes taip pat naudojame jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

  • Atsakyti į jūsų užklausas ir pateikti jums reikalingą informaciją;
  • Užtikrinti, kad turėtumėte galimybę naudotis mūsų svetaine ir jos funkcijomis;
  • Gerinti mūsų svetainės kokybę ir paslaugas;
  • Siųsti jums reikalingus pranešimus, tokius kaip patvirtinimus, atnaujinimus apie atliktus užsakymus.

Kaip saugome jūsų asmens duomenis

Mes laikomės tinkamų administracinių, techninių ir fizinės apsaugos priemonių, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, praradimo ar pakeitimo. Tačiau, turite suprasti, kad interneto ryšio ir saugumo technologijų klausimai vis dar kinta ir vystosi, todėl mes negalime garantuoti, kad jūsų asmens duomenys bus 100% saugūs.

Duomenų saugumas

Mes nenaudojame jūsų asmens duomenų jokiu kitu būdu, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje, ir mes neperduodame jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, nebent reikalaujama teisės aktų. Mes taip pat taikome saugias protokolų sistemas, kad apsaugotume duomenų perdavimo ir saugojimo saugumą .

Slapukai

Mes naudojame slapukus, kad galėtume stebėti mūsų svetainės lankomumą ir gerinti jos funkcionalumą. Slapukų naudojimas leidžia mums gauti informaciją apie jūsų naršymo įpročius ir svetainės naudojimą, taip pat galime siūlyti jums geriau pritaikytą turinį.

Jūs galite atsisakyti slapukų bet kuriuo metu, pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę peržiūrėti savo asmens duomenis, kuriuos turime, ir reikalauti, kad jie būtų ištrinti, pataisyti ar perduoti. Norint pasinaudoti šiomis teisėmis, prašome susisiekti su mumis naudojantis kontaktų forma svetainėje.

Atnaujinimai

Mes galime periodiškai atnaujinti šią privatumo politiką, kad atitiktų galiojančius teisės aktus ir mūsų veiklą. Pakeitimai įsigalios nuo jų paskelbimo mūsų svetainėje, todėl rekomenduojame reguliariai lankyti šį puslapį, kad būtumėte informuoti apie visus atnaujinimus.

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą