Jūsų krepšelis

info [@ ] DropshippingTiekejai.lt

Platus tiekėjų pasirinkimas

Pirkimo ir grąžinimo taisyklės

Šios taisyklės yra privalomos ir negalima jų ignoruoti. Jose nustatytos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės, ir pareigos, apibrėžiama prekių ir paslaugų įsigijimo, apmokėjimo, pristatymo ir grąžinimo tvarka elektroninėje parduotuvėje dropshippingtiekejai.lt.

Pirkimo taisyklės

Kai Pirkėjas patvirtina užsakymą, jis sudaro pirkimo sutartį su Pardavėju. Užsakymo suvestinės kopija siunčiama Pirkėjui el. paštu ir saugoma Pardavėjo duomenų bazėje. Tačiau pirkimo-pardavimo sutartis įsigalioja tik tada, kai Pirkėjas apmoka užsakymo sumą. Jei Pirkėjas neapmoka užsakymo, laikoma, kad jis vienašališkai nutraukia sutartį.

Tiekėjų sąrašų pristatymas

Kai Pirkėjas apmoka už tiekėjus, tuomet jis gaus pasirinktus tiekėjus į savo elektroninį paštą. Po apmokėjimo patvirtinimo, Pirkėjui automatiškai bus išsiųstas el. laiškas su parsisiuntimo nuoroda. Pirkėjas gali parsisiųsti tiekėjų failus tik tris kartus ir rekomenduojama tai daryti savo kompiuteryje. Pirkėjas pats atsako už šablono išsisaugojimą, kadangi mes neatsakome už netinkamą saugojimą ar ištrynimą. Jei apmokėjimas buvo atliktas per Paysera, tiekėjų sąrašai bus paruošti parsisiuntimui iš karto.

Norime paminėti, kad mūsų elektroninė parduotuvė veikia 24 valandas per parą ir septynias dienas per savaitę, todėl užsakymus gausite net ir naktį.

Pinigų grąžinimai

Mes prekiaujame skaitmeniniais Dropshipping tiekėjų sąrašais, todėl pinigai nėra grąžinami, nebent:

  • Mūsų pateikta atsisiuntimo nuoroda neveikia.
  • Mes negalime pateikti Jums įsigytų tiekėjų sąrašų.
    Visi tiekėjai neatitinka šalies arba nurodytos kategorijos
  • Jeigu yra nutarta, kad pirkėjui yra atliekamas pinigų grąžinimas už užsakymą, tuomet Pardavėjas įsipareigoja per 4 darbo dienas atlikti pinigų grąžinimą.

Tiekėjų sąrašų autorinės teisės

Visi dropshippingtiekejai.lt svetainėje pateikti tiekėjai yra autorinės teisės objektai. Pirkdami tiekėjų sąrašą jūs įgyjate licenciją, skirtą tik asmeniniam naudojimui. Bet kokio pobūdžio platinimas, perpardavimas ar naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas. Kiekvienas Dropshipping tiekėjų sąrašas yra skirtas vienam vartotojui ar pirkėjui.

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą