Jūsų krepšelis

info [@ ] DropshippingTiekejai.lt

Platus tiekėjų pasirinkimas

Apmokėjimo būdai

Mūsų parduotuvėje priimami įvairius mokėjimo būdus, kad klientams būtų patogu ir lengva atlikti apsipirkimus. Norime pristatyti ir Paysera – patikimą ir modernų elektroninį mokėjimo būdą, kuris leidžia greitai ir saugiai atlikti mokėjimus tiesiogiai iš savo banko sąskaitos, kreditinės kortelės arba per Paysera elektroninę piniginę.


Paysera yra patogi naudoti ne tik mūsų šalyje, bet ir kitose Europos šalyse. Šis apmokėjimas yra patikimas ir saugus, nes kiekvienas mokėjimas yra apsaugotas moderniausia technologija. Be to, Paysera palaiko daugelį skirtingų valiutų, todėl klientai iš kitų šalių gali atlikti mokėjimus savo vietine valiuta.

Mes džiaugiamės, kad galime pasiūlyti jums šią patogią mokėjimo paslaugą ir tikimės, kad jums patiks naudoti Paysera apmokėjimo būdą mūsų parduotuvėje. Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Kaip atlikti mokėjimą už tiekėjus?

Kai jau pasirinksite norimus tiekėjus, spauskite mygtuką “Į krepšelį”, kad jie atidurtų jūsų pirkinių krepšelyje. Pirkinių krepšelis bus rodomas viršuje dešinėje pusėje, kur galėsite pasirinkti mygtuką “Apmokėjimas”. Tuomet jus nukreips į puslapį, kur reikės įvesti savo asmeninius duomenis. Užpildykite visus reikiamus laukelius ir spustelėkite “Tęsti apmokėjimą”. Tada jums bus pateikti visi galimi apmokėjimo būdai. Pasirinkite jums patogiausią būdą, ir kai apmokėjimas bus patvirtintas, jums automatiškai bus išsiųstas el. laiškas su nuoroda parsisiųsti pasirinktus tiekėjus. Atkreipkite dėmesį, kad su vienu tiekėjų pirkimu galite parsisiųsti tik 3 kartus. Be to, būtinai parsisiųskite failus į savo kompiuterį, o ne į savo telefoną ar planšetę ir užtikrinkite, kad failai būtų tinkamai išsaugoti. Atminkite, kad mes neprisiimame atsakomybės, jei netinkamai išsaugojote ar ištrynėte tiekėjų sąrašų failus.

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą