Jūsų krepšelis

info [@ ] DropshippingTiekejai.lt

Platus tiekėjų pasirinkimas

Dropshipping ir didmenos tiekėjai

Kaip Dropshipping veikia 2023 metais?

Dropshipping yra vykdymo būdas, kai elektroninės prekybos įmonės perduoda produktų įsigijimo, laikymo ir pristatymo procesus trečiajai šaliai – paprastai tiekėjui. Ši vykdymo strategija labiausiai tinka tiems verslininkams, kurie siekia efektyvumo ir mažų pridėtinių išlaidų. Tačiau, naudojantis šia strategija, gali atsirasti rizika susijusi su klientų patirtimi.

Kas yra dropshipping verslo modelis?

Dropshipping verslo modeliu reklamuojate produktus ir turite internetinę parduotuvę. Kai klientas užsako prekę, užsakymas yra perduodamas dropshipper’iams, kurie tvarko užsakymo vykdymą. Jūs informuojate klientus, kad prekės yra kelyje, o likusi prekių gabenimo ir pristatymo dalis nepriklauso nuo jūsų. Tačiau kai kuriuose dropshipping sutarčių modeliuose, galite ir patys aptarnauti klientus, o dropshipping paslauga tvarko prekių gabenimą ir jų įvykdymą.

Kaip veikia dropshippingas?

Tiksli siuntimo logistika priklausys nuo to, kaip susitariate su savo tiekėjo. Tačiau paprastai dropshipping procesas vyksta pagal šią bendrą seką:

  1. Pardavėjas pasirašo sutartį su dropshipperiu.
  2. Klientai užsako prekes internetu.
  3. Pardavėjas gauna užsakymą ir patvirtina jį klientui.
  4. Pardavėjas perduoda užsakymą dropshipper’iui.
  5. Dropshipper’is išsiunčia prekes klientams.
  6. Klientai gauna savo prekes.

Verta pažymėti, kad tokioje logistikos grandinėje yra daugybė smulkiųjų procesų, kurie gali padidinti laiką ir išlaidas, pvz., apdorojant mokėjimus, tikrinant produktų kokybę, saugant ir gabenant prekes, kurdami prekių pakuotes ir kt. Todėl svarbu atidžiai apgalvoti visus procesus ir užtikrinti, kad jie būtų kuo efektyvesni ir patikimi, kad užtikrintumėte teigiamą klientų patirtį ir ilgalaikį savo verslo sėkmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą